فرازی از دعای مکارم الاخلاق

wi%2520praying%2520hands%2520ckb%25201jpg%2520copy.jpg

اَلّلهمَ صَلّ علی محمّدٍ وَ آلِهِ

پروردگارا درود فرست بر محمد و آل او

وَادْرَا عَنّی بِلُطْفِک

و به لطف و عنایتت از من دفاع فرما

وَغْذُني بِنِعْمَتِک

و به من نعمت و قوت بخش

َواَصْلِحْني بِکَرمِک 

و به کرمت مرا شایسته گردان

وَداوِني بِصُنْعِک

و امراضم را شفا عنایت کن

وَاَظِلّني في ذَراک

ودر مقام بلند در سایه رحمت خود بدار

وَجَلّلنی رِضاک

ولباس خشنودیت را بر من بپوشان

وَوَفّقني اِذااشْتَکَلَتْ عَلَیّ الْاُمورُ لِاَهْداها

و هنگامی که امور مشتبه شود مرا به نیکوترین طریق هدایت موفق نما

وَ اذا تَشابَهَتِ الْاعْمالُ لِاَزْکاها

وچون اعمال به هم مشابه گردند به پاکیزه ترین عمل توفیقم ده

وَاذا تَناقَضَتِ الْمِلَلُ لِاَرْضاها

وچون ملل عالم با هم به اختلاف برخیزند مرا به آنچه بهترین راه رضای توست موفق گردان

اَلّلهمَ صَلّ علی محمّدٍ وَ آلِهِ

/ 22 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مسعود طاهری

سلام دوست گرامی من ... خوبی انشالا ؟ ممنونم از اينکه خبرم کردی و بايد بگم خيلی استفاده کردم از پستت ... منونم

سلام

برای تنهایی من دسته گلی بفرست،میخواهم بوی اقاقی ها هوای ذهنم را پر کند. برای ذهنم تصویری بساز از رویش دانه های احساس، شاید چشمهایم مجاب شوند برای دوباره دیدن. به بهانه ی چشمانم یک سبد نور پُست کن،میخواهم بر تاریکی منظره ام غلبه کنم. تا میتوانی به منظره ام رنگهای شاد بزن،شاید دستانم آرامشی نو بگیرند از نوازش بالهای پروانه. دستانم را میان دستانت تقسیم کن،میخواهم جاری شوم در این ثانیه های دلکوک. به خاطر ثانیه هایم اناری دانه کن،تا دوباره گل بیاندازد صورت احساسم. صورتم را بگذار مقابل آیینه ی تمام نمای وجودت،میخواهم گونه های خجالت زده ام را سیر تماشا کنم. از خوش آب و هوا ترین نقطه ی احساست بوسه ای بفرست بر چشمان کسالت زده ام،شاید قلبم مسیر تپش هایش را پیدا کند. امشب دزدکی از دیوار خانه مان بالا بیا،قلبم را روی طاقچه جا گذاشته ام.

سلام

کلبه دور از همه کس واسه من و تو واسه ما يه جاي دنج و خلوتي يه جايي دور از آدما يه باغچه از گلاي رز بارون پشت پنجره آتيش و چاي تازه دم رفتن تا اوج خاطره من و تو و صداي باد يه زندگي شاد شاد بهت بگم دوستم داري بهم بگي خيلي زياد مرغ و خروس و مزرعه يه زندگي سبز و پاك شيرين ترين روزاي عمر باشيم به هم ديگه هلاک مهمونمون باشن گلا قناريا و بلبلا همسايه هامون سبزه ها اقاقيا و سمبلا صاب خونمون خداي خوب اون كه هميشه ياور هلاهل زندگيش هر كي كه از اون غافله خداي من تو ميدوني دلم به تو بسته شده خودت ميدوني كه دلم از زندگي خسته شده مدد كن اي خداي خوب اين همه خواب به آب نشه آرزو هاي شيرينم به تلخي سراب نشه ...

سلام

یک نفر نیست بپرسد از من که تو از پنجره عشق چه ها می خواهی؟ صبح تا نیمه شب منتظری همه جا می نگری گاه با ماه سخن می گویی گاه با رهگذران،خبر گمشده ای می جویی ! راستی گمشده ات کیست؟کجاست؟ صدفی در دریا است؟ نوری از روزنه فرداهاست یا خدایی است که از روز ازل پنهان است؟

سلام

....... (''''(`-``'´´-´)'''') ..........).....--.......--....( .........\.....(6..._...6).../ ........./........(..0..)....;.\ ........__.`.-._..'='..._.-.`.__ ......\....'###.,.--.,.###.'.../ ....../__))####'#'###(((_\ ......############# ........############ .......\...#########.../ ...__/...../..######\....\ (.(.(____)....`.#.´..(____).).)

سلام

گفتمش آغاز درد عشق چيست؟..... گفت آغازش سراسر بندگيست ......گفتمش پايان آن را هم بگو...... گفت پايانش همه شرمندگيست ........گفتمش درمان دردم را بگو...... گفت درمانی ندارد، بی دواست ....گفتمش يک اندکی تسکين آن...... گفت تسکينش همه سوز و فناست ...

سلام

هنگامی که اشکهایت میل به باریدن دارند اما آن قدر سنگین که زمین طاقتش را از دست می دهد. آسمان نگاهت چه رنگی دارد؟ نمی دانم چرا هرگاه که نگاهت حرف آمد تمام کبوترها سرود آبی سردادند؟! آیا تمام شاعران این شهر شعرهایشان با ما قهر است که این چنین سوگوار بر سر واژهایشان نشستند؟ آیا اشکهای داغ این همه عاشق قدرت ذوب کردن یخ وجود معشوق را ندارد؟ نمی دانم فقط این را می دانم که هر گاه حرف از تو می آمد تمام واژه هایم به حرمت دستهایت آبی می شوند.

سلام

سلام چه پست مفید و خوبی بود خوب شد شانسی اومدم شما که اپ میکنید ما رو خبر نمیکنید شاد باشید